Loading...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
دوشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش.

انفجار زاغه مهمات سپاه؛ اره ای که در "ماتحت" سران رژیم گیر کرد!


نه راه پسی وجود دارد و نه راه پیشی

این انفجار در حالی حادث شد که سران رژیم حاضر شدند که بالا آورده خود را بخورند و تقصیرات را بر عهده خود گرفته و اشتباهات در زمان حمل را عامل آن بخوانند. اما هر ذهن آگاه، عاقل و هر منطق هوشیاری می تواند به سادگی جزئیات حادثه را حدس بزند و نقاط مرموز این داستان را راحتی به یکدیگر متصل کند. 
در ابتدا باید در نظر داشت که این پادگان، پایگاه موشکی شهاب 3 بوده است. در کنار این مسئله، باید به خاطر داشته باشیم که شهاب 3 موشکی است که قابلیت حمل کلاهک هسته ای را داشته و نیز برد آن تا حدی است که بتواند خاک اسرائیل را هدف قرار دهد. 
اسرائیل خوب می داند که در حال حاضر حمله به مراکز هسته ای ایران می تواند عواقب ناخوشایندی برای برای خود و صلح منطقه بوجود آورد، اما با جو سازیهایی پیش از این انفجار سعی بر این داشت که ذهنها را به سمت جنگ منحرف سازد تا بگونه ای مخفیانه نقشه ماهرانه خود برای فلج سازی نظام جمهوری اسلامی پیش برد.
این جو سازی های اسرائیل منجر به پاسخهای کوبنده ای از طرف سران نظام اسلامی و به قولی گنده گوزیهایی از سوی آنان شد که حتی خود نیز کم کم آن را باور کردند تا جایی پیش رفتند که رهبرشان در چند روز پیش از انفجار به مسئله سیلی محکم و مشت پولادین سپاه و بسیج  بر گونه متجاوزین اشاره داشت. 
اسرائیل به مقصود خود رسیده بود. رژیم جمهوری اسلامی را به درجه قل چماغی منطقه رسانده بود که با کلی کبکبه و دبدبه در حال رجز خوانی و کری خوانی برای دیگران است  و فیگور قدرت می گیرد. حال لحظه ای رسیده بود که به مانند حرکت نصرتی بر روی  شیث رضایی، انگشتش را عمیقا در ماتحت این نظام فرو برد. اما به ناگاه آنها به جای انگشت از اره استفاده کرده و با منهدم کردن پایگاه موشکهای شهاب 3، اره را تا میان در سوراخ دعای حکوت جای دادند و رژیم سراسیمه شده که داعیه ابر قدرتی منطقه را داشت متوجه شد که در حتی به نیروی سپاه خود هم نمی تواند کاملا تکیه کند. 
حال این اره به گونه ای در موضع آنان گیر کرده که راه پس و پیشی برایشان باقی نگذاشته و از هر طرف که اره را بکشند، موضع مربوطه به شدت پاره خواهد گردید. اگر بخواهند این سیلی را پاسخ دهند، دلیلی قانع کننده ای برای حمله ندارند و از طرف دیگر مایل نیستند که مردم از وجود نفوذیهایی در میان نیروهایی سپاهی یک ابر قدرت منطقه و جهان اسلام  با خبر شوند و بر آبروری ریزی دیگری دامن زده شود. پس در اسرع وقت با سر هم آوردن قضیه، سعی در انتساب ان به اشتباه در حمل و نقل مهمات دادند تا فعلا گند بالا اورده خود را هورت کشند، شاید که بتوان فکری برای آن کرد.
در همین زمان دولت اسرائیل با ابراز خرسندی از این انفجار اظهار فرمده که خوشحال می شود که اینگونه انفجارات بیشتر اتفاق بیافتد.
آیا باید منتظر اشتباهات دیگری در امر حمل و نقل مهمات در پادگانهای جمهوری اسلامی باشیم!!!؟؟

همچنین شبکه یورو نیوز نیز اسرائیل را عامل انفجار در پادگان سپاه اعلام نموده است.

*******************************
ایورونیوز :
یک روز قبل از مراسم به خاکسپاری هفده کشتۀ حادثه انفجار در یک پادگان سپاه پاسداران در ملارد واقع در غرب استان تهران، روزنامه های اسرائیلی تلویحا اسرائیل را عامل انفجار روز شنبه در ایران دانستند. فرضیه ای که یک مقام اطلاعاتی غرب نیز، آن را تایید کرده و کار موساد دانسته است.

همین فرد به مجله تایم گفته است:“به ایران که می گوید انفجار در اثر حادثه ای بوده است، باور نداشته باشید.”

ایران بروز حادثه به هنگام جابجایی مهمات را دلیل انفجار روز شنبه عنوان و شایعه وقوع انفجار هسته ای را رد کرده است.

در انفجاری که در پادگان سپاه روی داد هفده تن از جمله سرتیپ حسن تهرانی مقدم، رئیس سازمان جهاد خودکفایی وتحقیقات سپاه پاسداران کشته و 16 تن دیگر زخمی شدند.

مجله آمریکایی “تایم“، پادگانی که انفجار در آن روی داد را پایگاه موشکی شهاب خوانده است؛ موشکی که قابلیت هدف قرار دادن اسرائیل را دارد.

مقاله مربوط به انفجار اخیر در ایران در حالی منتشر می شود که آژانس بین المللی انرژی اتمی در آخرین گزارش هفته گذشته خود تصریح کرد که ایران دست به تجربه جایگزین کردن کلاهک متعارف موشک شهاب 3 با “وسیله ای” اتمی زده است.

همزمان، ویلیام هیگ وزیر امور خارجه بریتانیا در خصوص برنامه های هسته ای ایران گفت:“گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی هرآنچه که ما همیشه گفته ایم را تایید کرد. این که ایران برنامه تسلیحات اتمی را دنبال می کند و فعالیتهای (هسته ای) ایران با توسعه صلح آمیز انرژی هسته ای منافات دارد. ما خواستار و طرفدار عملیات نظامی (علیه ایران) نیستیم اما در عین حال تمام گزینه ها بایستی کماکان روی میز باقی بماند.”

ایران فعالیتهای هسته ای خود را غیر نظامی می داند و می گوید پاسخش به تهدیدات غرب “گزنده” خواهد بود.

منبع  خبری یورونیوز: 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

2 نظرات:

  1. بابک خان امید وارم تا باشه از این انفجار ها باشه و هر روز در یکی از پادگانهای سپاه لجنی

    پاسخحذف
  2. نخست وزیر اسرائیل گفته که هست.....پس منتظر بعدیشیم ;)) .... امروز بی بی سی هم اعلام کرده که کار موساد بود ولی ما می ذاریم به حساب دست و پا چلفتی بودن سربازان امام زمان که نمی تونن 4 تا دونه موشک و مهمات رو جا به جا کنند !!!!

    پاسخحذف

تغییر آدرس وبلاگ

بازدید کننده عزیز وبلاگ هاتی پاتی،
لطفا توجه داشته باشید که آدرس وبلاگ به http://hotipoti111.blogspot.com تغییر یافته است.
شما طرف مدت چند ثانیه و یه صورت اتوماتیک به آدرس جدید منتقل خواهید شد.

 
بالا